ÚvodO společnosti

O společnosti

Vítáme Vás na stránkách ITS Insia Trend Servis s.r.o. 

Firma ITS Insia Trend Servis s.r.o. se rekrutovala z řad profesionálních manažerů a konzultantů makléřských firem českého trhu, nesouhlasících s kariérními systémy a tlaky na obrat a s tím i související úrovní práce pro koncového klienta.

Jako strategického partnera v oblasti finančního poradenství se firma ITS Insia Trend Servis s.r.o. rozhodla pro spolupráci se skupinou INSIA, jejíž jméno přijala i do názvu společnosti. K důvodům tohoto rozhodnutí patří především nadstandardně široké produktové portfolio a současně i dlouhodobá historie skupiny INSIA, která zaručuje spolupracovníkům i klientům stabilní prostředí společnosti.

Většina spolupracovníků ITS Insia Trend Servis s.r.o. je v branži finančního poradenství víc než 10 let a můžeme tedy hovořit o naprosté profesionalitě služeb poskytovaných náročné klientele českého trhu, a to jak v rámci pojištění životních, majetkových, firemních, tak i v rámci zprostředkování hypotečních úvěrů či přímých investic do otevřených podílových fondů. Současně pro naše klienty poskytujeme vedení účetní a daňové evidence pro fyzické a právnické osoby. Zvláštní důraz klade společnost na dlouhodobou spolupráci s klientem a s tím i spojený veškerý následný servis v rámci finančního poradenství.

  • Jsme vázaný zástupce společnosti INSIA a.s. pro Zprostředkování Pojištění a zajištění dle zákona č. 170/208 Sb. v rozsahu:
  • životního pojištění
  • pojištění motorových vozidel
  • neživotního pojištění občanů
  • neživotní pojištění podnikatelů
  • pojištění velkých rizik